שם החוג | גילאים | זמני הפעילות | מיקום | מחיר | |
---|---|---|---|---|---|
אוכלוסיות מיוחדות - 6-12 | 0-0 | ראשון 18:15 - 19:00 | אוכלוסיות מיוחדות | ₪165 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - חוג שחיה ילדי צמי"ד1 | 0-0 | ראשון 17:30 - 18:30 | אוכלוסיות מיוחדות | ₪240 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - ספורט אתגרי ילדים 1 | 0-0 | ראשון 17:00 - 18:00 | מרכז קהילתי אשכול פיס | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - ספורט אתגרי לילדים 2 | 0-0 | ראשון 18:00 - 19:00 | מרכז קהילתי אשכול פיס | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - ספורט אתגרי לנוער | 0-0 | שלישי 18:00 - 19:00 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - קראטה 10-13 | 0-0 | חמישי 16:30 - 17:15 | מרכז קהילתי דן | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - קראטה 5-9 | 0-0 | 00:00 - 00:00 | מרכז קהילתי דן | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אוכלוסיות מיוחדות - קרטאה 14-20 צמי"ד | 0-0 | חמישי 18:00 - 18:45 | אוכלוסיות מיוחדות | ₪155 | לחץ לדף החוג |
אימון פונקציונלי - אימון פונקציונלי | 0-0 | שני 17:00 - 17:45 | מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪140 | לחץ לדף החוג |
אימון פונקציונלי - פונקציונלי חד שבועי | 0-0 | רביעי 19:15 - 20:00 | נאות אפק | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אקרובטיקה - אקרונינג'ה | 0-0 | שני 17:00 - 18:00 | בית הפועל בית הפועל | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אקרובטיקה - מעופפים א-ב | 0-0 |
ראשון 16:30 - 17:30 רביעי 16:30 - 17:30 |
בית הפועל בית הפועל | ₪250 | לחץ לדף החוג |
אקרובטיקה - מעופפים ג-ו | 0-0 |
ראשון 15:30 - 16:30 רביעי 15:30 - 16:30 |
בית הפועל בית הפועל | ₪250 | לחץ לדף החוג |
אקרובטיקה - מעופפים גני ילדים | 0-0 | רביעי 17:30 - 18:15 | בית הפועל בית הפועל | ₪180 | לחץ לדף החוג |
אקרובטיקה - נבחרת מתקדמים | 0-0 |
ראשון 17:30 - 19:00 רביעי 18:15 - 19:30 |
בית הפועל בית הפועל | ₪330 | לחץ לדף החוג |
אקרונינג'ה - אקרונינג'ה 5-7 | 0-0 | שני 16:00 - 17:00 | בית הפועל בית הפועל | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אקרונינג'ה - אקרונינג'ה 8-12 | 0-0 | שני 17:00 - 18:00 | בית הפועל בית הפועל | ₪150 | לחץ לדף החוג |
אקרונינג'ה - אקרונינגה 18:00-19:0 | 0-0 | שני 18:00 - 19:00 | בית הפועל בית הפועל | ₪150 | לחץ לדף החוג |
בית לגדול טוב - ספורט עם ויקי | 0-0 | רביעי 10:30 - 11:15 | בית לגדול טוב | ₪100 | לחץ לדף החוג |
בית לגדול טוב - תנועה וצליל | 0-0 | רביעי 16:45 - 17:30 | בית לגדול טוב | ₪100 | לחץ לדף החוג |
ג'ודו - ג'ודו 4-6 | 0-0 |
שלישי 18:30 - 19:15 חמישי 18:30 - 19:15 |
נאות אפק | ₪240 | לחץ לדף החוג |
ג'ודו - ג'ודו 7-12 | 0-0 |
שלישי 19:15 - 20:00 חמישי 19:15 - 20:00 |
נאות אפק | ₪240 | לחץ לדף החוג |
החברים של ג'ני - החברים של ג'ני 1.9-3 | 0-0 | שלישי 16:45 - 17:30 | מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪110 | לחץ לדף החוג |
התעמלות - עיצוב וחיטוב - חד שבועי | 0-0 | ראשון 19:00 - 20:00 | מרכז קהילתי דן | ₪120 | לחץ לדף החוג |
התעמלות - עיצוב וחיטוב - עיצוב וחיטוב | 0-0 |
ראשון 19:00 - 20:00 רביעי 19:00 - 20:00 |
מרכז קהילתי דן | ₪180 | לחץ לדף החוג |
התעמלות אמנותית - ה. אומנותית 8-12 | 0-0 |
שני 18:15 - 19:45 רביעי 18:15 - 19:45 |
בי"ס הבונים | ₪350 | לחץ לדף החוג |
התעמלות אמנותית - התעמלות אומנותית 4-5 | 0-0 |
שני 17:30 - 18:15 רביעי 17:30 - 18:15 |
בי"ס הבונים | ₪240 | לחץ לדף החוג |
התעמלות אמנותית - התעמלות אומנותית 6-7 | 0-0 |
שני 16:00 - 17:30 רביעי 16:00 - 17:30 |
בי"ס הבונים | ₪350 | לחץ לדף החוג |
התעמלות אמנותית - התעמלות אומנותית8-12 | 0-0 |
שני 18:15 - 19:45 רביעי 18:15 - 19:45 |
בי"ס הבונים | ₪350 | לחץ לדף החוג |
התעמלות מכשירים - ה.קרקע חד שבועי | 0-0 | חמישי 17:00 - 17:45 | בית הפועל בית הפועל | ₪160 | לחץ לדף החוג |
התעמלות מכשירים - התעמלות קרקע 4-6 | 0-0 |
שלישי 16:15 - 17:00 חמישי 16:15 - 17:00 |
בית הפועל בית הפועל | ₪240 | לחץ לדף החוג |
התעמלות מכשירים - התעמלות קרקע 7+ | 0-0 |
שלישי 15:30 - 16:15 חמישי 15:30 - 16:15 |
בית הפועל בית הפועל | ₪240 | לחץ לדף החוג |
התעמלות מכשירים - התעמלותמכשירים 4-6 | 0-0 |
ראשון 17:30 - 18:15 שלישי 17:30 - 18:15 |
גבעת הרקפות | ₪240 | לחץ לדף החוג |
התעמלות מכשירים - התעמלותמכשירים 6-8 | 0-0 |
ראשון 18:15 - 19:00 שלישי 18:15 - 19:00 |
גבעת הרקפות | ₪240 | לחץ לדף החוג |
התעמלות מכשירים - התעמלותמכשירים 8+ | 0-0 |
ראשון 19:00 - 19:45 שלישי 19:00 - 19:45 |
גבעת הרקפות | ₪240 | לחץ לדף החוג |
התעמלות נשים - קבוצה 10:00 | 0-0 |
ראשון 10:00 - 11:00 רביעי 10:00 - 11:00 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪140 | לחץ לדף החוג |
התעמלות נשים - קבוצה 8:00 | 0-0 |
ראשון 08:00 - 09:00 רביעי 08:00 - 09:00 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪140 | לחץ לדף החוג |
התעמלות נשים - קבוצה 9:00 | 0-0 |
ראשון 09:00 - 10:00 רביעי 09:00 - 10:00 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪140 | לחץ לדף החוג |
זומבה - זומבה | 0-0 | חמישי 20:00 - 21:00 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪140 | לחץ לדף החוג |
זומבה - זומבה | 0-0 |
ראשון 20:00 - 21:00 שלישי 20:00 - 21:00 |
גבעת הרקפות | ₪200 | לחץ לדף החוג |
זומבה - זומבה דאנס 18+ | 0-0 |
שלישי 18:00 - 19:00 חמישי 18:00 - 19:00 |
מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪250 | לחץ לדף החוג |
זומבה - זומבה נערות | 0-0 | רביעי 19:00 - 20:00 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪150 | לחץ לדף החוג |
זומבה - זומבה קידס | 0-0 | חמישי 17:00 - 18:00 | מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪150 | לחץ לדף החוג |
זומבה - חד שבועי זומבה | 0-0 | שלישי 20:00 - 21:00 | גבעת הרקפות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
חיטוב נשים ATB - ATB חיטוב נשים חד שב | 0-0 | שישי 09:00 - 10:00 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪180 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס 10-12 פעם בשבוע | 0-0 |
ראשון 18:15 - 19:00 רביעי 18:15 - 19:00 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪180 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס 10-12 פעמיים בש | 0-0 |
ראשון 18:15 - 19:00 רביעי 18:15 - 19:00 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪290 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס 4-6 פעם בשבוע | 0-0 |
ראשון 17:30 - 18:15 רביעי 17:30 - 18:15 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪180 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס 4-6 פעמיים בשבו | 0-0 |
ראשון 17:30 - 18:15 רביעי 17:30 - 18:15 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪290 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס 7-9 פעם בשבוע | 0-0 |
ראשון 16:45 - 17:30 רביעי 16:45 - 17:30 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪180 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס 7-9 פעמיים בשבו | 0-0 |
ראשון 16:45 - 17:30 רביעי 16:45 - 17:30 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪290 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס א'-ב' | 0-0 | ראשון 14:10 - 14:50 | נאות אפק | ₪190 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס בוגרים יום א | 0-0 | ראשון 19:45 - 20:30 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪250 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס בוגרים יום ד | 0-0 | רביעי 19:45 - 20:30 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪250 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס ג'-ו' | 0-0 | ראשון 13:30 - 14:10 | נאות אפק | ₪190 | לחץ לדף החוג |
טניס - טניס מולטי ספורט | 0-0 | רביעי 17:30 - 18:10 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪220 | לחץ לדף החוג |
טניס - פעוטניס | 0-0 | ראשון 17:30 - 18:10 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪300 | לחץ לדף החוג |
יוגה - יוגה | 0-0 | חמישי 20:00 - 21:00 | גבעת הרקפות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
יוגה - יוגה לילדים דן | 0-0 | שני 18:00 - 18:45 | מרכז קהילתי דן | ₪150 | לחץ לדף החוג |
יוגה - יוגה עופרים | 0-0 | שני 18:30 - 19:45 | מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪150 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל א-ב | 0-0 |
שני 14:00 - 15:00 חמישי 14:00 - 15:00 |
נאות אפק | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל ב-ג | 0-0 |
שני 16:30 - 17:30 רביעי 16:30 - 17:30 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל ג-ד | 0-0 |
שני 15:00 - 16:00 חמישי 15:00 - 16:00 |
נאות אפק | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל גן חובה - א | 0-0 |
שני 17:30 - 18:30 רביעי 17:30 - 18:30 |
גבעת הרקפות | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל גן חובה-א | 0-0 |
שני 17:30 - 18:30 רביעי 17:30 - 18:30 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל ד-ה | 0-0 |
שני 15:30 - 16:30 רביעי 15:30 - 16:30 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל ה-ו | 0-0 |
שני 16:00 - 17:00 חמישי 16:00 - 17:00 |
נאות אפק | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל ו-ז | 0-0 |
שני 18:30 - 19:30 רביעי 18:30 - 19:30 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל כיתות ב-ג | 0-0 |
שני 16:30 - 17:30 רביעי 16:30 - 17:30 |
גבעת הרקפות | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל כיתות ג | 0-0 |
שני 18:00 - 19:00 רביעי 18:00 - 19:00 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור סל - כדורסל כיתות ד-ו | 0-0 |
שני 15:30 - 16:30 רביעי 15:30 - 16:30 |
גבעת הרקפות | ₪260 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - כדורגל א-ג | 0-0 |
ראשון 17:45 - 18:30 רביעי 17:45 - 18:30 |
נאות אפק | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - כדורגל גן חובה | 0-0 | ראשון 17:00 - 17:45 | נאות אפק | ₪150 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - כדורגלKIDS א'-ב' | 0-0 | שלישי 18:00 - 18:50 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - כדורגלKIDS גני חובה | 0-0 | שלישי 17:00 - 17:50 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - סוקר קידה 6-8 ק.ב | 0-0 |
ראשון 16:40 - 17:30 שלישי 16:40 - 17:30 חמישי 16:40 - 17:30 |
בי"ס הבונים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - סוקר קידס 3-6 | 0-0 |
ראשון 17:30 - 18:15 שלישי 17:30 - 18:15 חמישי 17:30 - 18:15 |
בי"ס הבונים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - סוקר קידס 6-8 ק. א | 0-0 |
ראשון 15:50 - 16:40 שלישי 15:50 - 16:40 חמישי 15:50 - 16:40 |
בי"ס הבונים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - סוקר קידס 8-12 | 0-0 |
ראשון 18:15 - 19:10 שלישי 18:15 - 19:10 חמישי 18:15 - 19:10 |
בי"ס הבונים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדור רגל - סוקר קידס חד שבועי | 0-0 | 00:00 - 00:00 | בי"ס הבונים | ₪170 | לחץ לדף החוג |
כדורשת - כדורשת ילדות | 0-0 |
ראשון 18:00 - 19:00 חמישי 18:00 - 19:00 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדורשת - כדורשת ילדות | 0-4 | ראשון 18:00 - 19:00 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
כדורשת - כדורשת נערות | 0-0 |
ראשון 19:00 - 20:00 חמישי 19:00 - 20:00 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדורשת - כדורשת נשים | 0-0 | שני 20:30 - 22:00 | מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪170 | לחץ לדף החוג |
כדורשת - כדורשת נשים | 0-0 |
שלישי 20:30 - 22:00 חמישי 20:30 - 22:00 |
נאות אפק | ₪220 | לחץ לדף החוג |
כדורשת - כדורשת נשים חד שבועי | 0-0 |
שלישי 20:30 - 22:00 חמישי 20:30 - 22:00 |
נאות אפק | ₪160 | לחץ לדף החוג |
לטין פיטנס - לטין פיטנס | 0-0 | שלישי 19:00 - 20:00 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪180 | לחץ לדף החוג |
מולטי ספורט - מולטי ספורט א-ב | 0-0 | שני 17:00 - 17:45 | בי"ס ביאליק | ₪120 | לחץ לדף החוג |
מולטי ספורט - מולטי ספורט ג-ה | 0-0 | שני 17:45 - 18:30 | בי"ס ביאליק | ₪120 | לחץ לדף החוג |
ספורט התפתחותי - ספורט התפתחותי 1-2 | 0-0 | שלישי 17:00 - 17:45 | נאות אפק | ₪140 | לחץ לדף החוג |
ספורט התפתחותי - ספורט התפתחותי 2-3 | 0-0 | שלישי 17:45 - 18:30 | נאות אפק | ₪140 | לחץ לדף החוג |
ספורט ילדים - אימון פונקציונאלי | 0-0 | רביעי 17:45 - 18:30 | מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪140 | לחץ לדף החוג |
ספורט ילדים - מתעמלים ונהנים | 0-0 | שני 17:15 - 18:00 | גבעת הרקפות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - חד שבועי פילאטיס | 0-0 | שני 20:00 - 21:00 | גבעת הרקפות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס | 0-0 |
שני 20:00 - 21:00 רביעי 20:00 - 21:00 |
גבעת הרקפות | ₪200 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס | 0-0 |
ראשון 20:15 - 21:05 רביעי 20:15 - 21:05 |
נאות אפק | ₪200 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס -19-20 א' | 0-0 |
ראשון 19:00 - 20:00 רביעי 19:00 - 20:00 |
מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪160 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס בוקר -דו שבו | 0-0 |
ראשון 11:45 - 12:30 חמישי 11:45 - 12:30 |
מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪160 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס חד שבועי | 0-0 |
ראשון 20:15 - 21:05 רביעי 20:15 - 21:05 |
נאות אפק | ₪150 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס מבוגרים | 0-0 |
ראשון 20:00 - 21:00 שלישי 20:00 - 21:00 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪170 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס - פילאטיס-20-21 ב' | 0-0 |
ראשון 20:00 - 21:00 רביעי 20:00 - 21:00 |
מרכז קהילתי עופרים עופרים חצר | ₪160 | לחץ לדף החוג |
פלדנקרייז - חד שבועי פלדנקרייז | 0-0 | ראשון 09:00 - 10:00 | גבעת הרקפות | ₪80 | לחץ לדף החוג |
פלדנקרייז - פלדנקרייז | 0-0 |
ראשון 09:00 - 10:00 חמישי 09:00 - 10:00 |
גבעת הרקפות | ₪150 | לחץ לדף החוג |
צ'י קונג - צ'י קונג ערב | 0-0 |
שני 20:00 - 21:00 חמישי 19:00 - 20:00 |
מרכז קהילתי אשכול פיס אשכול פיס מורחב | ₪220 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קארטה ג'- ו' | 0-0 |
שני 18:15 - 19:00 חמישי 18:15 - 19:00 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪200 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קארטה גן -ב' | 0-0 |
שני 17:30 - 18:15 חמישי 17:30 - 18:15 |
מרכז קהילתי צור שלום צור שלום - אולם ספורט ביה"ס פסגות | ₪180 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 4-6 | 0-0 | ראשון 17:00 - 17:45 | בי"ס נעורים | ₪99 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 4-6 | 0-0 | חמישי 17:00 - 17:45 | בי"ס ביאליק | ₪99 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 5-7 חד שבועי | 0-0 | רביעי 17:00 - 17:45 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪170 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 5-7 חד שבועי | 0-0 | רביעי 17:00 - 17:45 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪170 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 7-8 | 0-0 | ראשון 17:45 - 18:30 | בי"ס נעורים | ₪99 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 7-8 | 0-0 | חמישי 17:45 - 18:30 | בי"ס ביאליק | ₪99 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 9 ומעלה | 0-0 | חמישי 17:45 - 18:30 | בי"ס ביאליק | ₪99 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה 9 ומעלה | 0-0 | ראשון 18:30 - 19:15 | בי"ס נעורים | ₪99 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה מתחילים | 0-0 |
שני 17:15 - 18:00 חמישי 17:15 - 18:00 |
גבעת הרקפות | ₪260 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה מתקדמים | 0-0 |
שני 16:15 - 17:15 חמישי 16:15 - 17:15 |
גבעת הרקפות | ₪260 | לחץ לדף החוג |
קארטה - קראטה מתקדמים ב' | 0-0 |
שני 18:00 - 18:45 חמישי 18:00 - 18:45 |
גבעת הרקפות | ₪260 | לחץ לדף החוג |
קפוארה - קפוארה גנים 4-6 | 0-0 |
שני 17:00 - 17:45 חמישי 17:00 - 17:45 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קפוארה - קפוארה כיתות א-ב | 0-40 |
שני 17:45 - 18:30 חמישי 17:45 - 18:30 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קפוארה - קפוארה כיתות ג-ו | 0-0 |
שני 18:30 - 19:15 חמישי 18:30 - 19:15 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קפוארה - קפוארה מבוגרים רב תכ | 0-0 |
שני 19:15 - 20:45 חמישי 19:15 - 20:45 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪260 | לחץ לדף החוג |
קרב מגע - קרב מגע 5-7 | 0-0 |
שני 17:00 - 17:45 חמישי 17:00 - 17:45 |
נאות אפק | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קרב מגע - קרב מגע 8-11 | 0-0 |
שני 17:45 - 18:30 חמישי 17:45 - 18:30 |
נאות אפק | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קרב מגע - קרב מגע-5-7 אפק | 0-0 |
שני 17:00 - 17:45 חמישי 17:00 - 17:45 |
נאות אפק | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קרב מגע - קרב מגע-8-11 | 0-0 |
ראשון 16:15 - 17:00 רביעי 16:15 - 17:00 |
מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קרב מגע - קרב מגע-8-12-נאות א | 0-0 |
שני 17:45 - 18:30 חמישי 17:45 - 18:30 |
נאות אפק | ₪240 | לחץ לדף החוג |
קרב מגע - קרב מגע-נשים | 0-0 | ראשון 20:00 - 21:00 | מרכז קהילתי הרב - תכליתי רב תכליתי | ₪200 | לחץ לדף החוג |
תנועה וצליל - תנועה וצליל | 0-0 | ראשון 16:45 - 17:30 | מרכז קהילתי דן | ₪140 | לחץ לדף החוג |